Jäsenet ja hallitus

Klubissa on 30 jäsentä.

Aktiivijäsenistä 27 on miehiä ja 3 naisia

Hallitus 1.7.2022-30.6.2023

  • Presidentti, puheenjohtaja - Heimo Toiviainen

  • Tuleva presidentti (2023–2024), vpj. - Olavi Virtamo

  • Sihteeri - Miina Vuorela

  • Taloudenhoitaja - Mikko Niemi

  • Vaihto-oppilasvastaava - Anne Ranta-Eskola

  • Klubimestari - Jussi Luukko

Tuleva hallitus 1.7.2023-30.6.2024

  • Presidentti, puheenjohtaja - Olavi Virtamo

  • Tuleva presidentti (2024–2025) -

  • Edeltävä presidentti, vpj - Heimo Toiviainen

  • Sihteeri - Heimo Toiviainen

  • Taloudenhoitaja - Mikko Niemi

  • Vaihto-oppilasvastaava -

  • Klubimestari - Jussi Luukko

  • Rotarysäätiön asiamies - Jukka Kuussaari

Listalta puuttuvat vastuuhenkilöt valitaan kevätkauden 2023 kuluessa ylimääräisessä vuosikokouksessa tai viimeistään klubin kevätkokouksessa toukokuussa 2023